POMOC TECHNICZNA: +48 606 85 73 04

Nowa strona! “Apartamenty Zielone Skałki”

Lubię dzielić się takimi informacjami – kolejna strona oddana “w ręce” zadowolonego klienta. Tym razem przygoda internetowa dotyczyła branży turystycznej, a szczęśliwym posiadaczem nowej strony są “Apartamenty Zielone Skałki” z Pienin!

treść strony

Apartamenty Zielone Skałki” to wyjątkowe miejsce w sercu Pienin. Kto był w Kluszkowcach lub nad brzegiem Jeziora Czorsztyn, wie o czym jest mowa. Okolica tego miejsca po prostu olśniewa!

Wokół Jeziora Czorsztyn mamy wszystko – park narodowy, tajemniczy zamek, stok narciarski, plażę, kamieniołom, a słoneczną porą roku – nieskończone szlaki wędrowne. Jest woda, łódki i jachty, przepiękny widok na Tatry roztaczający się niemal z każdego zakątka “siostrzanych” Pienin. Jest też doskonała baza noclegowa – czyli możliwość wynajęcia domków dla odpoczynku wraz z całą rodziną.

Tego właśnie dotyczy treść nowej strony – możliwości wynajęcia apartamentów. Gospodarze dwóch domów zadbali o ich wysoki standard, dzięki czemu każdy z gości może czuć się w nich w pełni komfortowo.

Apartamenty Zielone Skałki to miejsce ulokowane nad brzegiem jeziora, bajkowa kraina z której nie chce się wyjeżdżać. Oferta wynajęcia w pełni wyposażonych domów to doskonała opcja dla całych rodzin, jak i osób szukających ukojenia i chwili wypoczynku w pobliżu natury. Na nowej stronie apartamentów znajdziecie zdjęcia każdego z domków i pokoi, jakie na Was czekają.

(Spójrzcie na te wygodne sypialnie – to wg mnie najlepszy wybór na wypoczynek dla całej Rodziny! Na pewno będziemy je testować wraz z dziećmi! Sypialnie z jednym łóżkiem nazwałam “baby”, bo zachęcają do wypraw w Pieniny w towarzystwie dzieci. Dla najmłodszych, dostępne jest dziecięce łóżeczko).

Jeśli szukacie doskonałej bazy wypadowej do innych zakątków polskich gór, to właśnie to miejsce jest najlepszym wyborem! Ten mało jeszcze zatłoczony rejon Karpat pozwala w krótkim czasie przemieścić się do najbardziej popularnych w polskich górach miejscowości. Sprawdźcie, jakie odlegości dzielą Kluszkowce od wybranych lokalizacji:

• Czorsztyn 5 km
  • Niedzica 15 km
  • Sromowce Wyżne (przystań początkowa spływu przełomem Dunajca) 12 km
  • Krościenko nad Dunajcem 12 km
  • Szczawnica 17 km
  • Białka Tatrzańska 27 km
  • Zakopane 43 km.

dlaczego “Apartamenty Zielone Skałki” traktuję emocjonalnie?

Zlecenie wykonania tej strony było dla mnie ogromną radością! W Kluszkowcach zakochałam się w czerwcu zeszłego roku. Byłam tam na szkoleniu ze wspinaczki górskiej, gdzie w palącym słońcu przemieszczaliśmy się między skarpami na Górze Wdżar. Co ciekawe, góra ta ma pochodzenie wulkaniczne!

Na kamienne ścieżki przybyliśmy około godziny 23:00, w ciemności rozbłyskującej “czołówkami” zdobyliśmy skalną półkę, gdzie rozlokowaliśmy nasze karimaty i śpiwory. Gwieździsta noc w śpiworze to piękne zwieńczenie dnia po sporym wysiłku dźwigania +/- 20 kg zasobnika na plecach.

Gdyby nie własna głupota, noc pod gołym niebem byłaby przespana. A tak – w wyniku temperatury oscylującej wokół “5” stopni, z powodu odczuwanego chłodu, nie zmrużyłam oka! Z drugiej strony – może to i dobrze, bo nie umknęły mi dźwięki nocy – latające chrabąszcze, szeleszczące żwirem jaszczurki i krowy pasące się na poniższych łąkach – dzwoniące całą noc swoimi kleparami.

Kiedy szarość nocy ustąpiła – horyzont ukazał mi scenę najpiękniejszej sztuki – główne role grały w niej Tatry. Takiego widoku się nie zapomina! Tak – wiem, że piękno Kluszkowców i Pienin można pokazać w lepszy sposób niż fotografią z telefonu komórkowego – i zrobię to, kiedy pojadę tam następnym razem. Natomiast zdjęcie powyżej jest dla mnie w pełni symboliczne – tak wyglądał mój prywatny taras, kiedy otworzyłam oczy po mrokach nocy w dniu 30 czerwca 2019 roku. To było absolutnie niezwykłe doświadczenie!

Życzę każdemu z Was takich olśnień i zachwytów. Wiem, że będę wracać do Kluszkowców jeszcze nie raz. A odkąd są tam “Apartamenty Zielone Skałki” będzie to jeszcze łatwiejsze.

W imieniu Gospodarzy Apartamentów (i swoim także!), zapraszam Was serdecznie do tego zakątka Polski. Zakochajcie się w Pieninach, całą Rodziną!

Szczegóły oferty wynajęcia apartamentów znajdziecie na stronie internetowej: www.zieloneskalki.pl

Dziękuję Państwu Gorlickim za możliwość wykonania dla nich tego zlecenia – było ono dla mnie szczerą radością!

Dyskusja

Brak komentarzy.