Wybrane opinie o nas

zarówno od uczestników warsztatów jak i pozostałych klientów

Aleksandra Budzyńskahttp://PaniSwojegoCzasu.pl
„Wiem czego nie wiem, ale wiem jak to zmienić! Po warsztatach z Maćkiem doszłam do wniosku, że zbudowanie własnej strony internetowej jest nie tylko możliwe, ale może być także PRZYJEMNE. Ogromna dawka wiedzy, podpowiedzi i inspiracji. Już zbieram na usługę „święty spokój”
Dorota Kostowskahttp://dorotakostowska.pl
„Zajęcia z Maciejem to zajęcia z profesjonalistą, który umie wsłuchać się w potrzeby, zrobić dwa kroki do tyłu by wytłumaczyć zawiłości, ale też pokazać szerszy obrazek. Cierpliwość i wiedza – bardzo dobre połączenie”
Katarzyna Konarska
O WordPressie dowiedziałam się przez przypadek, wirtualne czytadła na ten temat i znajdowanie konkretnych informacji w internecie, było jak grzebanie w śmieciach, zniechęciłam się po kilkakrotnych próbach, tym bardziej, że WordPress traktowany jest jak system blogowy a dosłownie jak wirtualny pamiętniczek dla wszystkich. Błędem było MOJE podejście do tego tematu, a wystarczyło poszukać odpowiedniej osoby, która WordPress traktuje jak sztukę.Nareszcie!, znalazłam nauczyciela, który potrafi pokazać, że WordPress to nie tylko sposób na wywnętrz nianie się ciuchomaniaczek i zafiksowanych na punkcie „stworzenia nowoczesnej jajecznicy” z jajek na twardo. Otóż WordPress daje nieograniczone możliwości ALE aby to poznać trzeba było kogoś takiego jak Maciej. Maciek może się pochwalić cudownym opętaniem WordPressem – i chwała Mu za to:)) Kiedy mój tępy umysł, nie mógł pojąć jakiejś tam funkcji to Maciej z wyjątkową cierpliwością tłumaczy aż do skutku a jeśli dalej nie rozumiesz to napisze krok po kroku – jak dla wyjątkowego tumanka. Warsztaty super i szczerze mówiąc (sic!) pisząc czekam na kolejne edycje, kolejne tematy, kolejne trudności, kolejne inne przerażające możliwości i funkcje. Szczerze polecam.
Waldemar Wąsik
Warto – naprawdę warto, bo takiej ilości fachowych informacji w jednym miejscu w tak krótkim czasie szukać można długo i bezskutecznie! Kameralna sala, przyjazna atmosfera, prowadzący – komunikatywny profesjonalista w każdym calu – cóż trzeba więcej! Jeśli będzie taka możliwość wrócę tam na następny poziom kursu. Polecam i dziękuję!
Witam serdecznie, Chciałabym bardzo gorąco polecić Maćka. Moja strona padła ofiarą ataku hakerskiego (phishing) i tu z pomocą przyszedł Maciej. Z problemem poradził sobie szybko i bardzo profesjonalnie. Kontakt błyskawiczny, szybkie reakcje i bardzo wyczerpujące odpowiedzi na nurtujące pytania. Dla mnie, laika w sprawach WordPress’a pomoc ta okazała się nie tylko zbawienna, ale także dużo się nauczyłam – a na pewno czego unikać aby problemy się nie pojawiły. Profesjonalizm w każdym calu. Jeszcze raz, dziękuję za pomoc! Paula
Mariola Wilk
Uczestniczyłam w webinarium i szczerze polecam! bezstresowo, w zaciszu domowym o wiele lepiej przyswaja się przekazywaną przez prowadzącego wiedzę. Dowiedziałam się o wielu ciekawych funkcjach WP i utrwaliłam informacje, które już miałam na ten temat. POLECAM!
Przemysław Pyzowski
Webinar „Sztuka blogowania” w ramach projektu http://sztukapodrozowania.pl Miałem już okazję pracować na WP. Ten webinar przybliżył mi jeszcze bardziej funkcjonalność jaką oferuje WP. Mam przyjemność znać Maćka, a to webinarium utwierdziło mnie w przekonaniu, że jest on nie tylko bardzo dobrym informatykiem ale i nauczycielem. Wszystko było zrozumiałem. Z przyjemnością będę polecał nie tylko webinaria ale i #sztukapodrozowania.
Mariusz MartyniakMatys Studio
Webinar „Sztuka blogowania” w ramach projektu http://sztukapodrozowania.pl Matys Studio Dziękuję za miło spędzone 2 godziny podczas webinaru na temat blogowania. Przymierzam się do zmiany strony, którą chcę wzbogacić o blog. Jako początkujący użytkownik WordPressa (na którym chcę postawić stronę) czuję się pewniej po tym szkoleniu. Jeszcze kilka dni temu WordPress wydawał mi się czarną magią, a po webinarze z Maćkiem wszystko stało się proste i oczywiste. Informacje o zarabianiu na blogu z pewnością będę sukcesywnie wdrażał. Aż nie mogę uwierzyć, że tyle praktycznych informacji za tak niewielką cenę. Dzięki!
TOP
Zapisz się na nasz Newsletter

Zapisz się na nasz Newsletter

otrzymasz praktyczne porady z zakresu konfiguracji i bezpieczeńśtwa WordPress'a.
Tylko merytoryczne treści.

Super! Jeszcze tylko potwierdź chęć otrzymywania newslettera klikając w linka w mailu.

Share This

Udostępnij

Podziel się tym artykułem ze znajomymi, a z pewnością zachęcisz mnie tym do dalszych publikacji