Wybrane opinie o nas

zarówno od uczestników warsztatów jak i pozostałych klientów

Aleksandra Budzyńskahttp://PaniSwojegoCzasu.pl
„Wiem czego nie wiem, ale wiem jak to zmienić! Po warsztatach z Maćkiem doszłam do wniosku, że zbudowanie własnej strony internetowej jest nie tylko możliwe, ale może być także PRZYJEMNE. Ogromna dawka wiedzy, podpowiedzi i inspiracji. Już zbieram na usługę „święty spokój”
Dorota Kostowskahttp://dorotakostowska.pl
„Zajęcia z Maciejem to zajęcia z profesjonalistą, który umie wsłuchać się w potrzeby, zrobić dwa kroki do tyłu by wytłumaczyć zawiłości, ale też pokazać szerszy obrazek. Cierpliwość i wiedza – bardzo dobre połączenie”
Katarzyna Konarska
O WordPressie dowiedziałam się przez przypadek, wirtualne czytadła na ten temat i znajdowanie konkretnych informacji w internecie, było jak grzebanie w śmieciach, zniechęciłam się po kilkakrotnych próbach, tym bardziej, że WordPress traktowany jest jak system blogowy a dosłownie jak wirtualny pamiętniczek dla wszystkich. Błędem było MOJE podejście do tego tematu, a wystarczyło poszukać odpowiedniej osoby, która WordPress traktuje jak sztukę.Nareszcie!, znalazłam nauczyciela, który potrafi pokazać, że WordPress to nie tylko sposób na wywnętrz nianie się ciuchomaniaczek i zafiksowanych na punkcie „stworzenia nowoczesnej jajecznicy” z jajek na twardo. Otóż WordPress daje nieograniczone możliwości ALE aby to poznać trzeba było kogoś takiego jak Maciej. Maciek może się pochwalić cudownym opętaniem WordPressem – i chwała Mu za to:)) Kiedy mój tępy umysł, nie mógł pojąć jakiejś tam funkcji to Maciej z wyjątkową cierpliwością tłumaczy aż do skutku a jeśli dalej nie rozumiesz to napisze krok po kroku – jak dla wyjątkowego tumanka. Warsztaty super i szczerze mówiąc (sic!) pisząc czekam na kolejne edycje, kolejne tematy, kolejne trudności, kolejne inne przerażające możliwości i funkcje. Szczerze polecam.
Waldemar Wąsik
Warto – naprawdę warto, bo takiej ilości fachowych informacji w jednym miejscu w tak krótkim czasie szukać można długo i bezskutecznie! Kameralna sala, przyjazna atmosfera, prowadzący – komunikatywny profesjonalista w każdym calu – cóż trzeba więcej! Jeśli będzie taka możliwość wrócę tam na następny poziom kursu. Polecam i dziękuję!
Witam serdecznie, Chciałabym bardzo gorąco polecić Maćka. Moja strona padła ofiarą ataku hakerskiego (phishing) i tu z pomocą przyszedł Maciej. Z problemem poradził sobie szybko i bardzo profesjonalnie. Kontakt błyskawiczny, szybkie reakcje i bardzo wyczerpujące odpowiedzi na nurtujące pytania. Dla mnie, laika w sprawach WordPress’a pomoc ta okazała się nie tylko zbawienna, ale także dużo się nauczyłam – a na pewno czego unikać aby problemy się nie pojawiły. Profesjonalizm w każdym calu. Jeszcze raz, dziękuję za pomoc! Paula
Mariola Wilk
Uczestniczyłam w webinarium i szczerze polecam! bezstresowo, w zaciszu domowym o wiele lepiej przyswaja się przekazywaną przez prowadzącego wiedzę. Dowiedziałam się o wielu ciekawych funkcjach WP i utrwaliłam informacje, które już miałam na ten temat. POLECAM!
Przemysław Pyzowski
Webinar „Sztuka blogowania” w ramach projektu http://sztukapodrozowania.pl Miałem już okazję pracować na WP. Ten webinar przybliżył mi jeszcze bardziej funkcjonalność jaką oferuje WP. Mam przyjemność znać Maćka, a to webinarium utwierdziło mnie w przekonaniu, że jest on nie tylko bardzo dobrym informatykiem ale i nauczycielem. Wszystko było zrozumiałem. Z przyjemnością będę polecał nie tylko webinaria ale i #sztukapodrozowania.
Mariusz MartyniakMatys Studio
Webinar „Sztuka blogowania” w ramach projektu http://sztukapodrozowania.pl Matys Studio Dziękuję za miło spędzone 2 godziny podczas webinaru na temat blogowania. Przymierzam się do zmiany strony, którą chcę wzbogacić o blog. Jako początkujący użytkownik WordPressa (na którym chcę postawić stronę) czuję się pewniej po tym szkoleniu. Jeszcze kilka dni temu WordPress wydawał mi się czarną magią, a po webinarze z Maćkiem wszystko stało się proste i oczywiste. Informacje o zarabianiu na blogu z pewnością będę sukcesywnie wdrażał. Aż nie mogę uwierzyć, że tyle praktycznych informacji za tak niewielką cenę. Dzięki!
TOP
Share This

Udostępnij

Podziel się tym artykułem ze znajomymi, a z pewnością zachęcisz mnie tym do dalszych publikacji