POMOC TECHNICZNA: +48 606 85 73 04

Strona konsulatu – celebrujemy oddanie nowej strony!

Strona konsulatu – celebrujemy oddanie nowej strony!

“Strona konsulatu? To ogromne wyzwanie!” – pomyślałam jakiś czas temu, kiedy zaproponowano mi wykonanie takiego zadania. Ciekawość wyzwania jednak zwyciężyła, i w taki oto sposób wczoraj świętowaliśmy uruchomienie nowej strony Honorowego Konsulatu Rumunii w Krakowie!

Zadanie to, dla mojej firmy jest wielką dumą, ponieważ strona konsulatu jest projektem międzynarodowym. Implementowane na niej były rozwiązania dostarczające wielojęzyczności, jak i treści o charakterze oficjalnym, dyplomatycznym.

Praca nad stroną, poza wartościami merytorycznymi, dostarczyła mi też wiedzy na temat samego państwa. Rumunia to kraj kolorów, różnorodności etnicznej i kulturowej, pięknych krajobrazów i tradycji, ludzi szczerych i odważnych. To prawie tak samo jak w Polsce!

Dzięki współpracy z Panem Konsulem Ignatem Timarem, miałam możliwość poznania największych wyzwań i trudności w kontaktach między naszymi obydwoma narodami. Dyskusje na temat rozwoju gospodarczego Rumunii dostarczyły mi kilku zawodowych pomysłów.

Jak wygląda nasze celebrowanie tego wydarzenia? Jest środek tygodnia, zatem radość z wykonania zlecenia strony konsulatu świętujemy w pracy. Ale już niebawem weekend – dobry czas na zaplanowanie urlopu w 2020 roku, gdzieś na rumuńskich bezdrożach, nawiązując międzynarodowe przyjaźnie …

Viva România! Viva Polonia!

P.S. Ktoś z Was był już w Rumunii? Macie jakieś wskazówki, od czego zacząć zwiedzanie tego kraju? Mój Mąż podróżował przez trzy tygodnie bezdrożami tego państwa i najbardziej ceni te najmniej oczywiste miejsca. Jak jest z Wami?


Premierowo – ten wpis ukazał się na stronie: www.joannasi.pl . Obecnie dokonałam rebrandingu w swojej firmie, dlatego wszelkie zlecenia na wykonanie stron www w oparciu o WordPress realizowane będą pod marką “WP Security” , a informacje o tym ukazywać się będą tutaj, na “wordpresie dla leniwych i ambitnych”.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
 
Dyskusja
 
0
Would love your thoughts, please comment.x