POMOC TECHNICZNA: +48 606 85 73 04

Noworoczne nowości z zmiany…

Noworoczne nowości z zmiany…
webinar

Wraz z nastaniem nowego roku, również i u nas trochę zmian i nowości.

  1. Zmienił się znacząco wygląd i funkcjonalność strony. Od teraz wszelkie webinary i szkolenia będą pojawiać się w terminarzu na pasku widżetów jak i w Kalendarium.
  2. Uruchamiamy cykl wirtualnych spotkań-webinarów pt: “Środa z WordPressem” gdzie będziemy szczegółowo omawiać kolejne elementy najnowszego WordPressa 3.5, technikę pracy i nie tylko.

W planach an ten rok są też szkolenia stacjonarne i webinary  zarówno grupowe jak i indywidualne, dedykowane pod konkretne zastosowania i użytkowników.

Obserwując coraz częstsze komunikaty o włamaniach, najbliższy rok z pewnością upłynie nam pod znakiem szeroko pojętego Bezpieczeństwa WordPressa.

Tyle w ogólnych planach w kwestii szkoleń i webinarów.

A co do samej strony…

Dla tych którzy może nie mają czasu na własnoręczne “dłubanie” w konfiguracji WordPressa, a zależy im na spokojnym i bezpiecznym korzystaniu z tej platformy uruchomiliśmy usługę opieki technicznej nad instalacjami WordPressa. Zarówno w postaci  jednorazowej konfiguracji i zabezpieczenia, interwencję -ratunek po włamaniu czyli “Wordpress-Pogotowiejak i jako stałą opiekę nad bezpieczeństwem strony.

Czeka nas sporo opisów nowości, jak też “staroci”, czyli przewodniki do wtyczek i ciekawych rozwiązań pod konkretne zastosowania.

Czekamy  też na Wasze sugestie tematów i problemów do rozważenia, o czym chcielibyście przeczytać na naszej stronie, jakie problemy Wam przybliżyć.

Zapraszamy do dyskusji.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
 
Dyskusja
 
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x