POMOC TECHNICZNA: +48 606 85 73 04

Nowy redaktor na pokładzie wordpress.edu.pl

Nowy redaktor na pokładzie wordpress.edu.pl
joanna_si

WordPress jest obecnie najpopularniejszym narzędziem prowadzenia biznesu. Wie o tym Joanna Shepherd, która od tego roku będzie współtworzyć naszą społeczność i dzielić się z nami wiedzą potrzebną początkującym przedsiębiorcom.

z czego jest znana Joanna Shepherd?

Joanna jest członkiem załogi “Dronowładni.pl“, jak i właścicielką marki “Joanna Si!“. Na swojej stronie dzieli się z młodymi przedsiębiorcami wskazówkami dotyczącymi m.n. wykorzystania stron www do prowadzenia biznesu.

Swoją pracę ze stronami www zaczynała od tworzenia blogów na Bloggerze około 2007 roku, następnie przeszła przez możliwości Wix i zdecydowała, że zwiąże się z WordPressem.

Jest autorką wielu stron internetowych, a obecnie koncentruje się na nauczaniu młodych przedsiębiorców (zwłaszcza Wirtualne Asystentki), w jaki sposób budować swoje kariery w oparciu o dobrze przygotowane strony biznesowe.

Na naszej stronie, Joanna będzie pisać m.in. o:

  • podstawach tworzenia stron www na WP – podstaw i “głupich pytań” nigdy dość,
  • najczęstszych obawach związanych z budowaniem stron internetowych przez nieinformatyków;
  • najczęstszych błędach na stronach www.

Joanna będzie też odpowiedzialna za rozruszanie naszego zakurzonego facebooka. Prosta sprawa – jest tyle pracy, że został on porzucony na pastwę losu. Najwyższa pora odświeżyć go nieco. W nowym roku planujemy nową kampanię informacyjną, dlatego facebook będzie nam bardzo pomocny w tym zakresie.

A zatem – powodzenia!

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
 
Dyskusja
 
0
Would love your thoughts, please comment.x